Strona Główna / Internat / Dzień Dziecka w internacie

Dzień Dziecka w internacie

„Bo w każdym z nas jest dziecka twarz” 💖 Dzień Dziecka w naszym internacie rozpoczął się słodko, a zakończył na wspólnym grillowaniu. To był fajny dzień!! 😉🥰🤩💥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *