Strona Główna / O szkole / Misja szkoły

Misja Medycznego Studium Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim.

Misją Medycznego Studium Zawodowego w Gorzowie Wlkp., jest zapewnienie uczniom wszechstronnego rozwoju   poprzez   świadczenie   profesjonalnych usług edukacyjnych w zakresie  przygotowania  ich do dalszego  kształcenia  oraz  pełnienia  ról  zawodowych dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynku pracy.

Szkoła kieruje się holistycznym postrzeganiem człowieka i poszanowaniem godności osobistej. W realizacji  tej  misji  szkoła współpracuje z  instytucjami,  organizacjami  pozarządowymi i potencjalnymi pracodawcami absolwentów szkoły.Poprzez swoje działania dążymy do wychowania dobrego, wykształconego i odpowiedzialnego człowieka, który osiągnie sukces w życiu osobistym i zawodowym. Jeśli chcesz zdobyć ciekawy zawód i osiągnąć sukces dołącz do nas.